O mnie

Kuchnia Skowrona

Mam na imię Darek. Zawsze lubiałem gotować, ale nigdy nie angażowałem się w kuchni z taką przyjemnością jak teraz. W ostatnich latach moje gotowanie przerodziło się w hobby.

Konieczność zmiany odżywiania, spowodowana sytuacją zdrowotną, sprawiła, że zacząłem uważać co ląduje na moim talerzu. Zdrowe gotowanie stało się dla mnie codziennością. Nie zapomniałem całkowicie swoich niezdrowych nawyków. Uważam, że czasami można zgrzeszyć.
Jakie byłoby życie bez klusek sląskich czy porządnego rosołu z makaronem. Najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsądek.

Lubię zachwycać moimi potrawami rodzinę i znajomych, liczę wtedy na pozytywną krytykę, ale przyjmuję z pokorą również negatywne opinie moich gości.

Tworzenie nowych wariacji kuchennych jest to dla mnie wyzwaniem. Chciałbym podzielić się z Tobą moimi własnymi przepisami. Preferuję kuchnię polską, ale chętnie sięgam po przepisy z różnych zakątków świata.

Jestem cukrzykiem dlatego dużo moich przepisów bazuje na diecie Low Carb. Staram się, żeby w mojej diecie było jak najwięcej potraw sprzyjających poprawie mojego stanu zdrowia. Korzysta z tego również moja rodzina. Jestem na dobrej drodze, dlatego chcę się z tobą podzielić moją wiedzą i zachęcić do naśladowania.

Rozkoszuj się smakiem potraw. Życzę smacznego!

Darek Skowron